Biopaliwa i oleje
Chemia bazowa nieorganiczna
Chemia budowlana
Chemia organiczna
FOOD & AGRO
Oleje i środki smarne
Farby i lakiery
Tworzywa sztuczne
Palety drewniane
KOMPOZYT-EXPO_2016 banner2

05-06.10.2016 TARGI KOMPOZYT EXPO

Rynek produkcji kompozytów jest dla solvadis polska jedną z kluczowych branż. Oferujemy do tego segmentu pigmenty, zarówno w formie proszkowej jak i dyspersji, szeroką gamę wypełniaczy – od prostych do funkcjonalnych, spełniających w wyrobie kompozytowym różne funkcje – uniepalniających, lekkich, izolujących akustycznie, termicznie, matujących itd. itp. Ponadto oferujemy również środki modyfikujące i pomocnicze do produkcji. W naszej ofercie znajdują się środki antyadhezyjne, ułatwiające wyjmowanie gotowych produktów z form. Dlatego targi Kompozyt Expo są dla naszej firmy ważnym miejscem promocji produktów.
W 2016 roku po raz kolejny wzięliśmy udział w targach Kompozyt Expo. W tym roku inaczej niż w poprzednich edycjach targów zdecydowaliśmy się na ukierunkowanie naszych działań w promocję jednego z naszych wiodących produktów – lekkiego wypełniacza ze spienionej mączki szklanej o nazwie poraver. Jest to produkt powstający w 100 % ze szkła sodowego z recyklingu. Ze względu na surowiec – czyste szkło – produkt jest całkowicie obojętny dla środowiska, odporny na działanie chemikaliów i warunków atmosferycznych. W 2016 roku producent poraveru – niemiecka firma Dennert Poraver GmbH wprowadziła do oferty nowy rodzaj wyrobu – produkt o nazwie poraver X. Jest to produkt kierowany do producentów wyrobów emulsyjnych – systemów mokrych. Poraver X a większość porów zamkniętych, przez co jest bardziej odporny na wchłanianie płynów ze środowiska w jakim się znajduje. Jest też dużo jaśniejszy od zwykłego poraveru i jest jeszcze bardziej odporny chemicznie.
W ciągu dwóch dni targowych odbyliśmy zaskakująco dużą liczbę spotkań i rozmów z przedstawicielami firm zainteresowanych poraverem, ale również innymi produktami z naszej oferty. Mamy nadzieję, że te spotkania zapoczątkują owocną współpracę z naszymi klientami.
oficjalna strona Targów Kompozyt Expo

POSIADAMY W OFERCIE ŚRODKI HIGIENY: ALKOHOLOWY PŁYN DEZYNFEKUJĄCO-WIRUSOBÓJCZY DO RĄK / ALKOHOLOWY PŁYN DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI / MYDŁO DEZYNEFKUJĄCE :: kontakt@solvachem.com

Sprawdź ofertę
X