Biopaliwa i oleje
Chemia bazowa nieorganiczna
Chemia budowlana
Chemia organiczna
FOOD & AGRO
Oleje i środki smarne
Farby i lakiery
Tworzywa sztuczne
Palety drewniane

01-02.06.2016

W jednym z najpiękniejszych i wyróżniających się historycznym potencjałem zamku na Dolnym Śląsku odbyło się Posiedzenie Rady Izby PIPC. Zamek Topacz gościł przedstawicieli elity branży chemicznej.

Gospodarzem 2 dniowego spotkania była firma solvadis polska sp. z o.o. Harmonogram rozpoczynała uroczysta kolacja w klimatycznej Sali Kominkowej kompleksu hotelowo konferencyjnego. W miejscu gdzie tradycja w idealnych proporcja łączy się z nowoczesnością goście mieli okazję spróbować kulinarnych arcydzieł szefa kuchni. W ramach uatrakcyjnienia wieczoru przygotowano wyjątkową podróż do czasów, kiedy motoryzacja posiadała indywidualny i niepowtarzalny charakter – zaproszenie do Muzeum Motoryzacji. Goście podziwiali pojazdy z lat 30tych XX wieku czy epoki PRL-u, zaprezentowano także największą w Polsce kolekcję samochodów Rolls Royce & Bentley.

Następnego dnia wśród historycznych zabudowań odbyło się Posiedzenie Rady Izby PIPC. Po kilku godzinach obrad, goście udali się na lunch do Restauracji hotelowej. Restauracja będąca niegdyś starym Spichlerzem, obecnie całkowicie odnowiona, zachowała dawną nazwę i niezwykły klimat. Potrawy kuchni polskiej we współczesnej odsłonie były fantastycznym zakończeniem spotkania. Nasz fotograf upamiętnił kilka z tych niezwykłych chwil.

POSIADAMY W OFERCIE ŚRODKI HIGIENY: ALKOHOLOWY PŁYN DEZYNFEKUJĄCO-WIRUSOBÓJCZY DO RĄK / ALKOHOLOWY PŁYN DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI / MYDŁO DEZYNEFKUJĄCE :: kontakt@solvachem.com

Sprawdź ofertę
X