Biopaliwa i oleje
Chemia bazowa nieorganiczna
Chemia budowlana
Chemia organiczna
FOOD & AGRO
Oleje i środki smarne
Farby i lakiery
Tworzywa sztuczne
Palety drewniane

XXI Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL

 

W dniach 17-21.05.2016  odbyły się w Kielcach XX jubileuszowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy. Wśród wystawców znalazła się też nasza firma. Nasze stoisko zlokalizowane było w prestiżowym pawilonie E, wśród największych dostawców surowców i dodatków. Naszymi partnerami na Targach były firmy:

* Innosolids BV – producent barwników do tworzyw sztucznych w formie płynów a także w formie innowacyjnych barwników w granulacie bez matrycy polimerowej. Firma jest również dostawcą urządzeń do dozowania barwników oraz komputerowych systemów do samodzielnego doboru barwników. Ponadto Innosolids jest również producentem i dostawcą środków modyfikujących do przeróbki tworzyw sztucznych.

* Innocabs – firma zajmująca się innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie przeróbki tworzyw sztucznych. Na targach Plastpol nasz partner zaprezentował system laserowego znakowania wyrobów z tworzyw sztucznych.

* Hoffmann Mineral GmbH – producent unikalnej Neuburskiej Glinki Krzemianowej – funkcjonalnego wypełniacza do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy.

Przedstawiciele wszystkich firm obecnych na naszym stoisku byli cały czas do dyspozycji naszych gości i służyli pomocą w doborze właściwych rozwiązań.

Dodatkową atrakcją naszego stoiska była sporych rozmiarów wtryskarka użyczona przez firmę PHU Paweł Wartacz, która przez cały czas trwania targów pracowała, wytwarzając miseczki barwione barwnikami firmy Innosolids. Te miseczki następnie były znakowane laserowo przez urządzenie firmy Innocabs.

Przez okres trwania targów nasze stoisko odwiedziło wielu klientów zaineresowanych prezentowanymi przez nas i naszych partnerów produktami. Bardzo dziękujemy wszystkim za zainteresowanie. Mamy nadzieję, że wiele kontaktów zapoczątkowanych w trakcie targów zaowocuje dalszą współpracą między naszymi firmami.

POSIADAMY W OFERCIE ŚRODKI HIGIENY: ALKOHOLOWY PŁYN DEZYNFEKUJĄCO-WIRUSOBÓJCZY DO RĄK / ALKOHOLOWY PŁYN DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI / MYDŁO DEZYNEFKUJĄCE :: kontakt@solvachem.com

Sprawdź ofertę
X