Biopaliwa i oleje
Chemia bazowa nieorganiczna
Chemia budowlana
Chemia organiczna
FOOD & AGRO
Oleje i środki smarne
Farby i lakiery
Tworzywa sztuczne
Palety drewniane

VII Kwidzyński Bieg Papiernika

 

21 maja 2016 odbył się VII Kwidzyński Bieg Papiernika, na starcie nie mogło zabraknąć jednego z naszych pracowników – Artura Marciniaka. Artur intensywnie trenował, żeby podjąć się wyzwania, po biegu wysłał nam kilka słów:

 

„Dzień był bardzo upalny więc obawiałem się czy ukończę bieg bo nie przepadam za takimi warunkami. Bieg wystartował o 11.15 i przebiegał w większości przez tereny IP Kwidzyń czyli żadnych drzew tylko instalacja na zakładzie ( poczułem się tak jakby swojsko a opary gazu od razu pozwoliły mi na przyspieszenie ;)) Organizacja biegu była perfekcyjna – woda dla biegaczy węże strażackie pompujące spore strumienie wody w 4 punktach trasy. Bardzo fajny i głośny doping dużo kibiców na trasie a na terenie zakładu prawie cała załoga IP Kwidzyń (produkcja chyba musiała stanąć :). Ogólnie mimo trudnych warunków osiągnąłem swój cel, aby zejść z czasem poniżej 1h. Mój wynik na ‘dziesiątkę’ to 58 min 10 sek. a miejsce 2383.”

 

Artur! GRATULUJEMY!!!

POSIADAMY W OFERCIE ŚRODKI HIGIENY: ALKOHOLOWY PŁYN DEZYNFEKUJĄCO-WIRUSOBÓJCZY DO RĄK / ALKOHOLOWY PŁYN DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI / MYDŁO DEZYNEFKUJĄCE :: kontakt@solvachem.com

Sprawdź ofertę
X